Life

Otřesy na kryptoměnové scéně způsobily pokles cen herních grafických karet
Kryptoměny mají za sebou těžký rok. Bitcoin od začátku roku klesl o více než 50 %, z téměř 48 000 dolarů v lednu na něco málo přes 20 000 dolarů v době zveřejnění článku. Společnost Celsius, hlavní kryptoměnová „banka“, nedávno dočasně pozastavila výběry a kryptoměnová burza Coinbase po pozastavení náboru minulý měsíc oznámila toto úterý kolo propouštění. Pro každého, kdo chtěl pracovat v Coinbase...
Xbox X Series X je dobře dostupný, PS 5 se tak lehce koupit nedá
Sehnat Xbox Series X je snazší než kdykoli předtím, nicméně zásoby PS 5 stále vzácné. Jaké je tedy tajemství Microsoftu?
Nebezpečí herních modů a pirátského softwaru
Herní mody přinášejí nové nápady, postavy nebo úkoly do oblíbených počítačových her. Některé jsou na takové úrovni, že dokážou redefinovat celou hru a prodloužit tak životnost oblíbených titulů. Nicméně herní mody mohou být také nebezpečné...
Autoři původních skladeb pro Halo žalují Microsoft kvůli nevyplaceným autorským honorářům
Skladatelé, kteří stojí za kultovním soundtrackem ke hře Halo, žalují Microsoft kvůli nevyplaceným honorářům.
Kdo vyhrál souboj konzolí osmé generace?
Označit jen jednu herní konzoli za tu „nejlepší“ své generace, by bylo dost odvážné a také zjednodušující. Proto se podíváme na několik aspektů této sedm let vleklé bitvy konzolí osmé generace.
7 trendů v esportu pro příští roky: větší zájem žen i rekordní odměny
Profesionální hraní počítačových her již dávno není jen okrajovou záležitostí, ale témata s ním spojená se dostávají do povědomí široké veřejnosti. Zvyšující se zájem o esport lze očekávat i v letošním roce. Jakým směrem se bude ubírat a jaká budou nosná témata? Česká asociace esportu připravila 7 trendů, které v příštích letech očekává.
PlayStation slaví 25 let
Před čtvrtstoletím vstoupila na trh konzole, která změnila herní průmysl.
Nintendo otevřelo v Japonsku velkolepý obchod
Kde jinde než v Tokiu, kdo jiný než Nintedo...
Nintendo oslavilo 130 let od vzniku
Japonský videoherní gigant oslavil 130 let od svého vzniku – 23. září 1889 založil v Kjótu Fusajiro Yamauchi Nintendo Koppai (koppai znamená v překladu karty). Společnost, která se ve svém počátku zabývala herními kartami, se stala nejvlivnější herní korporací světa.
Hráči žalují Epic Games kvůli hacknutým Fortnite účtům
Epic Games, společnost, která stojí za battle royal hitem Fortnite, čelí hromadné žalobě, kterou podali sami hráči.
Podle WHO je nadměrné hraní psychickou poruchou
Světová zdravotnická organizace loni zařadila závislost na počítačových hrách mezi psychické poruchy. Podle výsledků rozsáhlého výzkumu vědců z Palackého univerzity v Olomouci přibližně čtyři české děti ze sta vykazují příznaky závislosti.
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...