Life

Nintendo otevřelo v Japonsku velkolepý obchod
Kde jinde než v Tokiu, kdo jiný než Nintedo...
Nintendo oslavilo 130 let od vzniku
Japonský videoherní gigant oslavil 130 let od svého vzniku – 23. září 1889 založil v Kjótu Fusajiro Yamauchi Nintendo Koppai (koppai znamená v překladu karty). Společnost, která se ve svém počátku zabývala herními kartami, se stala nejvlivnější herní korporací světa.
Hráči žalují Epic Games kvůli hacknutým Fortnite účtům
Epic Games, společnost, která stojí za battle royal hitem Fortnite, čelí hromadné žalobě, kterou podali sami hráči.
Podle WHO je nadměrné hraní psychickou poruchou
Světová zdravotnická organizace loni zařadila závislost na počítačových hrách mezi psychické poruchy. Podle výsledků rozsáhlého výzkumu vědců z Palackého univerzity v Olomouci přibližně čtyři české děti ze sta vykazují příznaky závislosti.
Game Boy od Nintenda oslavil 30 let
Na konci dubna, přesně 21. dubna, uplynulo 30 let od doby, kdy Nintendo uvedlo na trh legendární handheld Game Boy. Kapesní konzole s monochromatických displejem se stala legendou a hráči si ji okamžitě zamilovali.
Fernando Alonso a Logitech G vytváří elitní esportovní tým FA
FA Racing ve spolupráci s Logitech G představuje nový elitní simracingový tým pro sezónu 2019.
Let’s play: Podívejte se, jak se hraje
Obrovským fenoménem, který k dnešnímu hraní neodmyslitelně patří, jsou tzv. „let’s play“ videa. Jde o sledování jiného hráče (prostřednictvím nějaké streamovací platformy) při průchodu hrou. A věřte, že to není tak pasivní zábava, jak se může na první pohled znát. V následujícím textu se nebudeme zabývat youtubery, kteří svým náctiletým vrstevníkům vysílají trapné střípky ze svých každodenních životů, ale zaměříme se...
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...