Hardware

HyperX představil na Gamesconu řadu nových produktů
HyperX, herní divize společnosti Kingston a přední značka v herním průmyslu a esportu, představila na herní výstavě Gamescom 2019 řadu nových produktů pro hráče.
Nové externí disky pro herní PC a konzole WD_Black
Western Digital přidává černou barvu do herních konzolí a stolních počítačů prostřednictvím pětice nových externích disků (HDD i SSD), která je vytvořena na míru herním konzolím i herním počítačům a optimalizuje ukládací kapacitu, přenositelnost dat i samotných her a zvyšuje jejich dostupnost.
Genesis Mangan 200
Genesis Mangan 200 je universální gamepad kompatibilní s PC s futuristickým designem. Barevné provedení a moderní konstrukce dělají z gamepadu Genesis Mangan 200 originální výbavu herních nadšenců.
Tipy pro PlayStation 4: Ovládněte svou konzoli
Přestože PS4 je podstatně jednodušším zařízením oproti PC, nabízí řadu funkcí, o kterých ani skalní příznivci této platformy netuší. Pojďte se podívat, co všechno PS4 umí a jak zlepšit jeho chod.
Nová herní zařízení Lenovo
Společnost Lenovo přináší na trh celou řadu nových herních počítačů, notebooků a příslušenství. Všechny novinky splňují požadavky skalních příznivců i občasných hráčů počítačových her na designové provedení, výkon procesoru a grafiky či efektivní chlazení.
Headset SteelSeries Arctis 1
Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh Arctis 1. Nový elegantní headset disponuje stejně výkonnými měniči jako jeho předchůdci z linie Arctis 3, 5, 7 a 9X, ale je nabízen za dostupnou cenu 59,99 euro, tedy v přepočtu něco málo přes 1 500 korun.
SteelSeries: Mechanická klávesnice s nastavitelnou výškou aktivace kláves
Nové SteelSeries OmniPoint spínače s širokým rozsahem nastavení aktivace jsou největším pokrokem na trhu herních klávesnic od doby vzniku prvních mechanických spínačů.
Křeslo Genesis Nitro 950: Trůn pro hráče
Křeslo Genesis Nitro 950 kombinuje odolnost s komfortem a funkčností. Křeslo bylo navrženo tak, aby zcela uspokojilo náročná očekávání hráčů počítačových her a zvýšilo výrazně kvalitu a pohodlí při dlouhém hraní her a času stráveném u počítače.
Herní klávesnice: Mechanické spínače aneb tajemství pod krytem
Pokračujeme v našem detailním rozboru herních klávesnic, nyní se zaměříme na mechanické spínače.
HP představilo první herní notebook se dvěma displeji
Společnost HP na herním festivalu HP Gaming Festival v Pekingu odhalila svoje novinky OMEN a HP Pavilion Gaming, kterými chce hráčům zprostředkovat lepší herní zážitek.
Průvodce světem klávesnic, aneb jak se v tom zmatku vyznat?
Možná si myslíte, že herní klávesnice nepatří k nejzásadnějším komponentům řádného hráčského počítače. Ačkoliv kvalitní procesor, grafická karta nebo paměť RAM pořád hrají prim, neznamená to, že by její koupi měli ti, kteří hraní nepovažují jen za občasnou zábavu, brát na lehkou váhu.
Asus ukázal herní notebooky ROG s architekturou Nvidia Turing
Jarní ROG kolekce přináší inovované i zcela nové herní notebooky určené pro hráče, tvůrce obsahu nebo náročné uživatele. Novinky zahrnují výkonné mobilní zařízení, které dokáže nahradit stolní počítače, představeny byly ale také lehké přenosné herní laptopy i nová generace tradičních herních notebooků.
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...