Hardware

Alienware představil nejnovější herní počítače a příslušenství
Společnost Dell Technologies představila na letošním ročníku největšího veletrhu spotřební elektroniky CES novinky v kategorii herních zařízení i příslušenství, které cílí na maximální přenosnost, výkon a herní zážitek.
SSD disky M.2 ADATA a XPG jsou kompatibilní s PS5
Jednotky SSD XPG GAMMIX S70 BLADE a ADATA LEGEND 840 představují ideální volbu pro rozšíření úložiště herní konzole PlayStation 5.
SteelSeries: nové bezdrátové headsety Arctis 7+ a Arctis 7P+
Společnost SteelSeries uvedla na trh modely Arctis 7+ a Arctis 7P+. Bezdrátové herní headsety staví na hojně oceňovaných předchůdcích z populární řady Arctis a dále rozvíjí průlomovou technologii, která změnila standardy vnímání zvuku ze hry na počítačích i na konzolích nové generace.
Asus představil základní desky Intel ROG, zdroje, prémiové monitory a další herní vybavení
Společnost Asus představila na akci Break All Limits novou generaci základních desek, napájecích zdrojů, monitorů a dalších produktů založených na technologii Intel.
Značka XPG představila svůj první herní paměťový modul LANCER DDR5
Herní značka XPG představila paměťový modul XPG LANCER DDR5.  XPG LANCER je první herní paměťový modul DDR5 značky XPG. Nabízí zvýšenou šířku pásma, přiděluje větší šířku pásma na jádro procesoru a dosahuje frekvencí až 5 200 MT/s. Navíc je vybaven obvodem PMIC (Power Management Integrated Circuit) a ECC (Error Correcting Code) pro vyšší výkon a stabilitu. LANCER se dodává s kapacitou...
Nové herní řady monitorů Philips pro PC: M3000 a M5000
Během loňského roku mnoho uživatelů znovu objevilo potěšení z hraní počítačových her a zároveň pochopilo potřebu dobrého plně funkčního monitoru, který splní jejich očekávání jak v jejich nově nalezeném koníčku, tak při hraní na konzole. Tomu vychází vstříc nová produktová řada Philips Momentum, která bude nově rozšířena o herní monitory určené pro PC.
Philips Momentum je monitor optimální pro 120Hz konzole nové generace
Herní scéna se minulý rok dramaticky změnila s implementací HDMI 2.1, nového vylepšení konektivity podporující řadu vyšších rozlišení videa a obnovovací frekvence, včetně 4K@120Hz, což je nová úroveň pro konzolové hráče. Před několika měsíci uvítali konzoloví nadšenci první model ze zcela nové řady monitorů Philips Momentum Designed for Xbox, 559M1RYV (úhlopříčka 55”/139,7 cm).
Trust: profesionální streamovací mikrofon GXT 255+ ONYX
Svět gamingu a streamingu získal v posledním desetiletí nový rozměr. Z hraní on-line se stala společenská záležitost, i když spolu hráči většinou nesdílejí společný fyzický prostor, ale jen ten virtuální. Mezi standardní herní příslušenství se tak dostaly i herní mikrofony, které zachycují a přenášejí bezchybně jakoukoliv hráčskou verbální reakci a stávají se tak spojnicí hráčů napříč virtuálním světem.
Voděodolná klávesnice SteelSeries Apex 3 TKL bez numerického bloku
SteelSeries opět posouvá hranice v oblasti inovací a designu produktů. Cenově dostupná klávesnice pro všechny hráče si zakládá na bohaté funkčnosti.
Řada bezdrátových herních sluchátek HyperX Cloud Flight se rozšiřuje na konzoli PS5
HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr v oblasti her a esportu, dnes oznámil vydání bezdrátového herního headsetu HyperX Cloud Flight, který se může pochlubit rozšířenou kompatibilitou s konzolí PlayStation.
Genesis představuje novou herní myš
Nový model Genesis Krypton 290 se může pyšnit ergonomickým pouzdrem, ve kterém se ukrývá snímač s rozlišením 6400 DPI, vestavěná paměť pro ukládání nastavení a několik spínačů pro usnadnění a zefektivnění práce. Myš je navíc doplněna LED osvětlením s charakteristickým efektem PRISMO. 
Trust: myši a klávesnice pro hráče
Trust na předvánoční trh přináší řadu nových myší a klávesnic z kancelářského i gamingového prostředí. Na své si tak přijdou hráči, kteří touží po perfektním herním výkonu i pracující, pro které je připraven nový set klávesnice a myši s naprosto tichým chodem kláves a nová ergonomická myš.
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...