Hardware

Studiový mikrofon Genesis Radium 600 G2 pro hráče i streamery
Druhá generace bestselleru mezi mikrofony značky Genesis.
Acer Predator Triton Neo 16 s procesory Intel Core Ultra
Společnost Acer představila nový herní notebook Predator Triton Neo 16 (PTN16-51), který je vybaven novými procesory Intel Core Ultra se speciálními funkcemi pro umělou inteligenci a grafickými procesory NVIDIA GeForce RTX řady 40 podporující náročné hry a kreativní software.
Patriot Memory zvyšuje herní výkon novou řadou pamětí Viper Xtreme 5 DDR5
Společnost Patriot Memory oznamuje rozšíření své řady výkonných pamětí Viper Xtreme 5 DDR5. Navazuje tím na úspěšné modely Viper Xtreme 5 8000 MT/s RGB DDR5, které získaly řadu ocenění.
Herní počítačová skříň EVOLVEO Ptero Q2 s vyměnitelnými předními panely
Novinka v nabídce počítačových skříní EVOLVEO nabízí volitelný přední panel z temperovaného skla a současně panel s mřížkou. Cenově výhodná varianta Q2+ má navíc ventilátory s ARGB podsvícením.
AOC GAMING Q27G3XMN/BK s MiniLED
AGON by AOC - jedna z předních světových značek herních monitorů a IT příslušenství – uvádí na trh nový monitor AOC GAMING Q27G3XMN/BK.
U27G3X/BK a U32G3X/BK: nejnovější 4K monitory od AGON by AOC pro každodenní hraní
AGON by AOC - jedna z předních světových značek herních monitorů a IT příslušenství – s potěšením představuje hned dva inovativní monitory jako stvořené pro každodenní hraní.
Genesis Thor 404 TKL: Nová mechanická klávesnice pro náročné hráče
Společnost Genesis představuje nástupce svého uznávaného a oceňovaného modelu Thor 303 TKL. Nová klávesnice Genesis Thor 404 TKL byla vytvořen s ohledem na náročné požadavky hráčů.
TCL vybavuje své televize funkcemi pro hráče
TCL integruje do svých televizor nezbytné herní funkce podle požadavků herní komunity.
Bude PS5 Slim vyžadovat online konektivitu kvůli mechanice?
Chystaná menší konzole PlayStation 5 od společnosti Sony bude mít vyměnitelnou diskovou mechaniku, takže ji majitelé budou moci libovolně vyjmout nebo připojit. Nové informace o chystané redesignu slim však poukazují na to, že pro počáteční nastavení Blu-Ray přehrávače bude nutné připojení k internetu, což vyvolává obavy, že se jednoho dne přestanou disky fungovat. Překvapivý požadavek byl objeven díky...
SteelSeries uvádí novou produktovou řadu, mikrofony Alias
Řada mikrofonů SteelSeries Alias, určená také profesionálním streamerům.
AOC GAMING CQ27G2S/BK: kde se zakřivení 1500R setkává se špičkovým herním výkonem
AGON by AOC – jedna z předních světových značek herních monitorů a IT příslušenství – představuje AOC GAMING CQ27G2S/BK, 27″ (68,6 cm) zakřivený herní monitor s rozlišením QHD.
Cooler Master představuje skříň Qube 500 Flatpack a chladič MasterLiquid Atmos
Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh dva nové produkty. Počítačová skříň Qube 500 Flatpack i nová generace chladiče MasterLiquid Atmos ztělesňují závazek značky k inovacím, funkčnosti a udržitelnosti.
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...