Esporty

Esportový tým Liquid otevírá nové tréninkové centrum Alienware
Tým Liquid, jeden z nejúspěšnějších esportových klubů na světě, otevírá nejnovější tréninkové středisko Alienware v Utrechtu, tradičním univerzitním městě a technologickém centru Holandska.
Česká asociace esportu se rozšiřuje, herní kluby budou mít zastoupení ve vedení
Asociace gamingových klubů (AGK), která zastupuje české esportové kluby oficiálně vstupuje do České asociace esportu (ČAE). AGK bude v nové struktuře zastupovat jejich zájmy a vytvářet vhodné podmínky pro jejich rozvoj. Zároveň se bude podílet na nových projektech, mezi které patří například iniciativa Zdravý hráč. V neposlední řadě také připraví podmínky pro vznik asociace hráčů. Předseda AGK Karel...
Startuje první český esport turnaj s postupem na prestižní šampionát hry Hearthstone v Kanadě
Czech Hearthstone Masters aneb historicky největší český turnaj v Hearthstone bude zahájen v sobotu 27. června, od kdy se až do finále 26. července hráči každou sobotu a neděli utkají o finanční odměnu 120 000 Kč. Vítěz pak také přímo postoupí na prestižní šampionát Masters Tour Montreal, který se odehraje online v polovině září a kde bude prize pool převyšovat 12 000 000 Kč. Registrace pro všechny české...
Tým Brute bude hrát na hardwaru značky Dell a Alienware
Společnost Dell se stala partnerem profesionálního esportového týmu Brute.
Vznikla Evropská esportová federace
Česko patří mezi zakládající členy.
MMD začal sponzorovat G2 Esports
MMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner značek monitorů Philips, bude sponzorovat G2 Esports, v současné době jednu z nejznámějších organizací v oblasti esportu.
Češi zabojují o titul mistrů světa ve hře Dota 2
Česká reprezentace ve hře Dota 2 míří do Jižní Koreje.
Česko zná své mistry v počítačových a mobilních hrách pro rok 2019
Čeští hráči videoher znají své krále. Největší esportové události Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách a Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách korunovaly vítěze v rekordních osmi titulech.
Marvo a E- Blue jako oficiální hardware Mistrovství České republiky v počítačových hrách
Společnost LAMA Plus, výhradní distributor gamingových značek Marvo a E-Blue je i letos hlavním partnerem s exkluzivitou na periferie na Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách. Jaký hardware doporučili pro hraní gamingoví mistři?
Planet9 od Aceru je esports platforma nové generace
Planet9 je otevřená komunita, která hráčům umožňuje sestavit vlastní tým, vytrénovat jej k dokonalosti a dosáhnout vítězství.
Ve Filadelfii vznikne stadion pro profesionální hráče za 50 milionů dolarů
Východní pobřeží USA se dočká stadionu pro pořádání esportovních klání za 50 milionů dolarů. Stadion bude mít 3 500 míst a za jeho vybudováním stojí snaha Comcastu podpořit svůj esport tým Fusion.
Česká asociace esportu
S výrazy, jako je esport, e-sport, elektronický sport nebo progaming, se většina z vás už setkala (alespoň na stránkách našeho časopisu). A vzhledem k tomu, že se esportu věnuje stále větší pozornost a stal se z něj velice lukrativní byznys, vznikl už konečně i v našich končinách subjekt sdružující zájemce o esport – Česká asociace esportu. Pojďme se nyní na činnost této organizace podívat...
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...