V Praze se otevře obří esportové centrum Vodafone PLAYzone Arena

V Praze se otevře obří esportové centrum Vodafone PLAYzone Arena

V pražském obchodním centru Westfield Chodov vyroste zbrusu nová Vodafone PLAYzone Arena, multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1 000 metrů čtverečních.

Otevření největší esportové arény v Česku a na Slovensku, za kterou stojí skupina Prima a agentura PLAYzone, je naplánováno na duben letošního roku. Svojí velikostí a nabídkou volnočasových aktivit půjde v Česku o unikát.

„Esport je fenomén. Na vybudování esportové arény jsme v našem týmu usilovně pracovali velmi dlouho a jsem rád, že jej konečně můžeme představit široké veřejnosti. Letošní rok bude pro český a slovenský esport v mnoha ohledech zlomový. Už dávno to není jen komunitní koníček, ale svou velikostí a fanouškovskou základnou se může směle rovnat i velkým tradičním sportům. Vodafone PLAYzone Arena je tomu důkazem,“ uvedl Lukáš Pleskot, výkonný ředitel agentury PLAYzone.

Unikátní esportové centrum se rozprostírá na ploše přesahující 1000 m2 a návštěvníci nejen z řad fanoušků esportů v něm budou moci sledovat ty nejzajímavější soutěže přímo u baru s restaurací na velké LED obrazovce, zahrát si na jednom ze 60 počítačů nebo si vyzkoušet herní simulátory a virtuální realitu. Aréna bude mít svůj vchod přímo z ulice a nabídne fanouškům her mnoho nejmodernějších herních zařízení i příjemné místo pro jejich setkávání.

„Když jsme s PLAYzone před více než šesti lety začali spolupracovat, stali jsme se titulárními partnery MČR v mobilních a následně v počítačových hrách. Už tehdy jsme věděli, že v tomto odvětví se skrývá obrovský potenciál. Nové esportové centrum je toho důkazem,“ řekla Barbora Kožíšková, head of brand communication ze společnosti Vodafone, a dodala: „Naší prioritou je spojování lidí, ať už v reálném nebo virtuálním světě. Díky technologiím v čele s 5G míříme společně vstříc úžasné budoucnosti a projektů, jako je tento, bude přibývat.“

Vodafone PLAYzone Arena nebude sloužit jen návštěvníkům, otevírá také firmám marketingové a eventové možnosti, jak prezentovat své herní služby, projekty či produkty. V aréně budou totiž prostory určené pro workshopy, přednášky a další prezentace. V neposlední řadě se zde budou natáčet oblíbené herní pořady vysílané na televizní stanici Prima COOL.

Zdroj: PLAYzone

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...