Google v Česku spouští herní službu Stadia

Google v Česku spouští herní službu Stadia

Google zpřístupňuje cloudovou herní platformu Stadia v dalších osmi evropských zemích včetně České republiky.

Stadia uživatelům umožňuje okamžitě hrát jejich oblíbené videohry na příslušenství, které již mají doma, jako jsou notebooky, počítače, kompatibilní telefony a také různé herní ovladače. Díky cloudové platformě tak fanoušci her už nemusejí čekat na stahování, instalaci ani aktualizace her. Služba bude postupně nabíhat a všem zájemcům bude dostupná nejpozději do úterního večera.

Stadia přináší uživatelům svobodu v rozhodování o tom, jak, co a kde budou hrát, a to na jakémkoliv z podporovaných zařízení, které jim vyhovuje. Stadia je bezplatně dostupná pro každého, kdo má vytvořený účet na Gmailu. Hráči se pouze zaregistrují na Stadia.com a mohou se pustit do hraní. Ihned po registraci získají okamžitý bezplatný přístup k titulům jako Destiny 2 či Super Bomberman R Online. Služba bude uživatelům Gmailu postupně nabíhat po celý den a nejpozději večer už by měla být přístupná všem zájemcům. 

Všichni noví uživatelé Stadie získávají na jeden měsíc zdarma přístup ke Stadii Pro, prémiové předplacené službě, která zahrnuje množství bezplatných her. Všechny  nárokované hry v rámci Stadia Pro zůstávají uživatelům k dispozici po celou dobu trvání předplatného, přičemž každý měsíc jsou v rámci této prémiové služby přidávány nové tituly. Hry, které uživatel zakoupí v rámci bezplatné verze Stadia, mu zůstávají napořád. Měsíční předplatné verze Stadia Pro činí 259 Kč a je možné se z něho kdykoli odhlásit.  

Hráči si na Stadii budou moci užít i největší letošní novinky jako dlouho očekávaný Cyberpunk 2077, Doom Eternal nebo nejnovější Assasin’s Creed: Valhalla z vikingského prostředí. Více informací na stadia.google.com

Seznam kompatibilních ovladačů, jimiž lze hry na Stadii ovládat, naleznete zde

 

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...