MMD začal sponzorovat G2 Esports

MMD začal sponzorovat G2 Esports

MMD, přední světový hráč v oblasti displejů a licenční partner značek monitorů Philips, bude sponzorovat G2 Esports, v současné době jednu z nejznámějších organizací v oblasti esportu.

G2 Esports založil Carlos ‚ocelote‘ Rodríguez v roce 2013 a od té doby se etabloval jako přední světový tým s více než 94 oceněními v různých herních titulech.

MMD exkluzivně prodává displeje Philips po celém světě, včetně monitorů Philips Momentum optimalizovaných pro herní konzole. V novém desetiletí se MMD chce na segment herních monitorů ještě více zaměřit. Sponzorská smlouva, která platí od ledna roku 2020, se zaměří na týmy Racing a Rocket League.

Jsme hrdí na to, že můžeme spojit síly s G2. Herní konzole dnes umožňují vzrušující zábavu a naším přáním je podporovat esport komunitu. Zejména tým G2 Rocket League udělal v posledních měsících veliký kus práce a věřím, že s naší pomocí může dosáhnout skutečně mimořádných úspěchů. Tréninková zařízení celých týmů jsme vybavili optimalizovanými konzolemi, což jim pomůže zlepšit jejich přípravu. A nám to zároveň dává příležitost poznat, co profesionální hráči požadují od monitoru, a začlenit tyhle poznatky do budoucích produktů pro konzolové hry,“ řekl Stefan Sommer, ředitel marketingu a obchodního managementu MMD.

V průběhu roku 2019 se tým G2 Rocket League účastnil finále na DreamHack Montreal i mistrovství světa v raketové lize (RLCS Season 7). To dokonale ilustruje sílu týmů G2 esports nejen v žánrech FPS a MOBA, ale také ve sportovních hrách.

Když hrajeme, ať už soutěžíme jako tým online nebo hrajeme hry pro jednoho hráče, chceme, aby to byl vždy mimořádný a ničím nerušený zážitek. Ať už vám říkají cokoli, profesionální hráči přitom chtějí nejen to, aby jejich hry běžely hladce, ale aby zároveň měly dokonalý obraz a skvělé prostředí. V tom jsou monitory Philips inovátorské, a takoví jsme i my v oblasti her. Jsme moc rádi, že jsme na jedné lodi,“ komentuje spolupráci Carlos ‚ocelote‘ ‚Rodriguez, CEO společnosti G2 Esports.

Více informací o gamingových monitorech Philips naleznete na https://www.philips.de/c-e/so/console-gaming.

Zdroj: MMD

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...