HyperX ChargePlay Clutch je ideální pro mobilní hraní

HyperX ChargePlay Clutch je ideální pro mobilní hraní

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony získal ocenění iF DESIGN AWARD 2020 v kategorii mobilní herní zařízení. Představuje bezdrátové Qi nabíjení a odpojitelnou powerbanku.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc. a přední značka v herním průmyslu a esportu, oznámila dostupnost HyperX ChargePlay Clutch pro český a slovenský trh. ChargePlay Clutch pro mobilní telefony už není exkluzivní pouze pro vybrané evropské země a mobilní hráči můžou jásat. ChargePlay Clutch je úchyt na mobilní telefon, který je ideální pro hráče mobilních her preferující bezdrátové nabíjení svých telefonů. Navíc má příjemnou povrchovou úpravu pro dlouhé hodiny hraní a ideální úchop, takže si hráči nemusí nadále lámat palce u svých oblíbených her. Ze zadní části zařízení je odpojitelná powerbanka s kapacitou 3000 mAh, která může prodloužit čas strávený hraním a nabízí drátové i bezdrátové nabíjení.
Odpojitelná powerbanka je uchycená na magnetech a můžete ji samostatně nabíjet, zatímco pořád používáte zbytek úchytu. Powerbanka má navíc má vlastní LED indikátor stavu nabití. ChargePlay Clutch pro mobilní telefony je navržený tak, aby bezpečně a snadno uchytil většinu chytrých telefonů ve velikosti od 129 mm až do 172 mm a tloušťce až 13 mm.

„V HyperX jsme nadšení, že můžeme nabídnout hráčům na mobilních telefonech nový ChargePlay Clutch,“ komentovala Bianca Walter, business manažerka pro region HyperX EMEA. „Nový držák HyperX je velmi pohodlný a díky vestavěné powerbance je vhodný pro delší hraní. Díky zkušenostem z našeho podobného držáku pro Nintendo Switch jsme dosáhli skvělé ergonomiky.“

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony získal i prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2020 v kategorii mobilní herní zařízení. Při udělování cen bylo hlavně vyzdviženo pohodlí, design a možnost dobíjet telefon z vestavěné powerbanky.

Dostupnost

HyperX ChargePlay Clutch pro mobilní telefony je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 1799 Kč u vybraných prodejců a v HyperX online obchodu. Pro více informací o ChargePlay Clutch pro mobilní telefony navštivte oficiální web HyperX.

Specifikace ChargePlay Clutch:

Baterie a držák
Kapacita: 3000 mAh/11,1 Wh
Vstupy: USB Typ-C, bezdrátové Qi
Výstupy: USB Typ-A, bezdrátové Qi
Vstup kabelem: 5 V ⎓ 3 A maximálně
Výstup kabelem1: 5 V ⎓ 1,5 A
Qi příkon: maximálně 5 W
Qi výkon: až do 5 W
Váha (bez baterie): 129 g
Váha (s baterií): 233 g

Použitelné pro telefony rozměrů
Délka: od 129 mm do 172 mm
Výška: 13 mm a méně
Zařízení s Qi bezdrátovým nabíjením
Drátové nabíjení – kabel USB Typ-A (není součástí balení)

Rozměry (včetně baterie):
Délka: 175,7 mm
Šířka: 100,0 mm
Výška: 59,0 mm
Typ kabelu: USB Typ-C
Délka kabelu: 1,8 m

1Až do 5 V ⎓ 3 A s kompatibilním adaptérem

Zdroj: HyperX

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...