Trust: myši a klávesnice pro hráče

Trust: myši a klávesnice pro hráče

Trust na předvánoční trh přináší řadu nových myší a klávesnic z kancelářského i gamingového prostředí. Na své si tak přijdou hráči, kteří touží po perfektním herním výkonu i pracující, pro které je připraven nový set klávesnice a myši s naprosto tichým chodem kláves a nová ergonomická myš.

Nová gamingová myš Trust GXT 922 a 922W YBAR

Gamingová myš Trust GXT 922 YBAR je určena hráčům, kteří svět gamingu teprve objevují. Je ideální první herní myší, jak pro svou velikost S, tak pro vlastnosti, které dají svému majiteli zažít pocit perfektní rychlé odezvy a příjemného úchopu. Trust GXT 922 YBAR je vybavena 6 programovatelnými tlačítky, sensorem s citlivostí 7 200 DPI a programovatelným RGB podsvícením. Zapadne tak do jakéhokoliv interiéru. K počítači se připojuje standardním USB kabelem o délce 2,1 m a pomocí přiloženého softwaru nabízí možnost detailního nastavení včetně herních profilů.

Na českém trhu se gamingová myš Trust GXT 922 YBAR prodává za 649 Kč v černém a bílém provedení.

Herní klávesnice Trust GXT 833 THADO

Kompaktní herní klávesnice Trust GXT 833 THADO s českým rozvržením kláves je o 20 % menší než klávesnice standardní velikosti díky absenci numerického bloku kláves. I přes kompaktní rozměry ale parametry odpovídá náročným gamingovým parametrům, které hráči vyžadují. Díky své velikosti je praktičtější pro přenos, pokud je hráč zvyklý se svou herní výbavou cestovat mezi domácnostmi.

Klávesnice Trust GXT 833 THADO je vybavena technologií Anti-ghosting pro stisk 10 kláves současně. Její odolné kovové tělo je osazeno protiskluzovými gumovými nožičkami a membránové vysokoprofilové klávesy jsou podsvíceny LED osvětlením s breathing efektem. V herním režimu lze deaktivovat klávesu Windows, aby hráč předešel nechtěnému vystoupení ze hry vyvoláním nabídky tlačítka Windows. Celkem má Trust THADO 12 multimediálních kláves s přímým přístupem, pomocí kterých můžete snadno ovládat přehrávání hudby či videa, upravit hlasitost či zahájit vyhledávání.

Na českém trhu se herní klávesnice Trust TRUST GXT 833 Thado TKL (CZ/SK) prodává v černém provedení za 649 Kč.

Zdroj: Trust

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...