Monitory Philips Evnia 27M2C5500W

Monitory Philips Evnia 27M2C5500W

Ve snaze poskytnout hráčům vzrušení, které hledají, jsou monitory a herní příslušenství řady Philips Evnia navrženy tak, aby zajistily bohaté a obohacující herní zážitky pro hráče rozličného vkusu a všech věkových kategorií.

Nejnovějším členem rodiny Evnia, který bude uveden na trh, je Philips Evnia 27M2C5500W, 27” herní monitor Quad HD, který kombinuje bleskovou obnovovací frekvenci 240 Hz s kompaktním ergonomickým designem a bohatou škálou vysoce výkonných funkcí, což zajišťuje, že každé herní sezení není nic menšího než epické.

Klíčové vlastnosti

  • AMD FreeSync Premium Pro pro hedvábně plynulé HDR hraní
  • Ultra rychlá obnovovací frekvence 240 Hz pro hraní prakticky bez zpoždění
  • Zakřivený design displeje 1000R pro ponoření do hry
  • DisplayHDR 400 pro živější a výjimečnější obraz
  • Křišťálově čistý obraz s rozlišením QHD 2560 x 1440 pixelů pro úchvatný obraz
  • Rychlá odezva 1ms GtG
  • MultiView pro současné duální připojení a zobrazení

„Philips Evnia poskytuje dnešním hráčům vybavení, které potřebují k maximálnímu požitku z každé herní relace, kombinuje plynulé hraní, vizuální ohňostroj a rychlou odezvu. To vše v jednom elegantně navrženém balíčku. Jsme hrdí na tento nový neodolatelný model, na značku Evnia a na to, co znamená,” řekla Xeni Bairaktari, vedoucí globálního marketingu a senior brand manažer EU ve společnosti MMD Monitors & Display.

Inovativní funkce pro hraní na vyšší úrovni

Philips Evnia 27M2C5500W má vše, co hráči odjakživa potřebují pro rychlé, plynulé, vizuálně ohromující a fyzicky pohodlné herní relace. Pokud jde o plynulost, model je vybaven technologií AMD FreeSync Premium Pro v kombinaci s oslnivou obnovovací frekvencí 240 Hz, nízkým vstupním zpožděním a rychlou odezvou 1 ms GtG a 0,5 ms MPRT. Výsledkem je hraní prakticky bez zpoždění, bez rozmazání, duchů nebo trhání – což znamená, že si hráči mohou užít i ty nejrychlejší hry, jako je online battle royale a závodění, aniž by se museli starat o to, zda jejich monitor vydrží.

Po vizuální stránce je Philips Evnia 27M2C5500W síla, se kterou je třeba počítat. Jeho zakřivený VA displej nabízí nádherný obraz se širokými pozorovacími úhly 178/178 a příjemným obklopujícím pocitem zakřivení 1000R. Navržený je speciálně pro skok rovnou do akce. Křišťálově čistý obraz Quad HD je ostrý, jasný a věrný a DisplayHDR 400 vše ještě zdokonaluje, díky úžasnému jasu, kontrastu a barvám pro vizuální výsledek, který odhaluje vylepšené detaily i ve stinných scénách.

Konektivita je kompletní a snadná, díky dvěma HDMI, dvěma DisplayPort a USB rozbočovači se 2 porty pro rychlé nabíjení. Je tak zajištěno pohodlné připojení všech periferií, které hráči potřebují, aby mohli prožít svá dobrodružství naplno. Mohou si uspořádat svůj stůl tak, jak si ho vysní, bez kompromisů.

S monitorem, jako je tento, se hráči nebudou chtít zastavit. Naštěstí byl Philips Evnia 27M2C5500W navržen s ohledem na fyzickou pohodu hráčů. Režim LowBlue a technologie Flicker-free zajišťují snadnou hru, zatímco stojan monitoru lze naklonit (-5°/20°), otočit (+/- 30°) a výškově nastavit (130 mm), tak, aby vyhovoval každé postavě a zajistil maximální pohodlí i při delším hraní.

Cena a dostupnost

Monitor Philips Evnia 27M2C5500W bude možné zakoupit od konce ledna za 13 149 Kč (549 Eur).

Více informací o produktové řadě Philips Evnia:
https://www.evnia.philips

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...