HyperX: Bezdrátový herní ovladač Clutch pro hraní na mobilu i počítači

 • Gaming Ready
 • Hardware
 • HyperX: Bezdrátový herní ovladač Clutch pro hraní na mobilu i počítači

HyperX: Bezdrátový herní ovladač Clutch pro hraní na mobilu i počítači

HyperX, tým herních periferií společnosti HP a lídr značky v oblasti her a esportu, oznámil, že na trh vstupuje bezdrátový herní ovladač HyperX Clutch.

Bezdrátový ovladač HyperX Clutch má známé standardní uspořádání ovladače plné velikosti, pohodlný ergonomický design a texturované úchyty ovladače, které poskytují vylepšené ovládání pro mobilní hraní. HyperX Clutch je kompatibilní s hrami s ovladačem na mobilních zařízeních se systémem Android a na PC.

Ovladač HyperX Clutch poskytuje pohodlný herní zážitek díky texturovaným úchopům ovladače a ergonomickému designu, který nabízí větší pohodlí než držení telefonu. Bezdrátový herní ovladač HyperX Clutch umožňuje uživatelům přepínat mezi počítačem a mobilními zařízeními se systémem Android díky bezdrátové podpoře mobilních zařízení se systémem Android prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4.2 nebo 2,4GHz bezdrátového přijímače pro počítač. Součástí balení je kabel USB-C na USB-A jako drátové připojení k PC pro hraní her, což uživatelům umožňuje plně využít výhod hraní na cloudu prostřednictvím více zařízení.

„Snažíme se vyrábět cenově dostupné produkty s dlouhou životností, které zlepšují herní zážitek,“ řekla Bianca Walter, obchodní manažerka HyperX pro region EMEA. „Nově uvedený bezdrátový ovladač HyperX Clutch se vyznačuje ergonomickým designem, který zvyšuje pohodlí hráčů hrajících na více platformách.“

Bezdrátový ovladač HyperX Clutch využívá standardní rozložení ovladače a poskytuje další tlačítka Turbo a Clear, která zajišťují konkurenční výhodu. Součástí je konvertibilní klip na telefon, který může fungovat buď jako stolní nástroj pro tablety a telefony, nebo se na něj bezpečně vejdou telefony o průměru od 41 do 86 mm. Je vybaven vestavěnou 600mAh dobíjecí baterií, která nabízí až 19 hodin výdrže2 na jedno nabití pro delší herní seance.

Dostupnost

Bezdrátový herní ovladač HyperX Clutch je nyní k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1499 Kč. Další informace naleznete na produktové stránce bezdrátového herního ovladače HyperX Clutch.

Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 může u společnosti HyperX dojít ke zpoždění produktů a dodávek. Společnost HyperX přijímá veškerá možná opatření ve spolupráci s partnery, aby minimalizovala dopad na své zákazníky a zajistila dostupnost produktů a jejich včasné dodání.

Technické specifikace HyperX Clutch

Part Number                                      516L8AA

Specifikace ovladače

 • Typ připojení                                     2.4 GHz bezdrátové / Bluetooth / drátové
 • Kompatibilita                                      Android, PC 

Specifikace baterie

 • Životnost na jedno nabití                   Až 19 hodin
 • Kapacita baterie                                 600 mAh

Rozměry

 • Délka                                                  110,3 mm
 • Výška                                                  75,1 mm
 • Šířka                                                   155,6 mm
 • Rozpětí úchytu pro telefon              41 mm – 86 mm
 • Váha (bez kabelu)                              270 g
 • Typ kabelu a délka                             odpojitelný USB-C, 2,95 m

Zdroj: HyperX

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...