ATC má nově v nabídce herní notebooky Gigabyte

ATC má nově v nabídce herní notebooky Gigabyte

Společnost AT Computers do svého portfolia zařadila herní notebooky od Gigabyte. Nabídka platí pro Českou republiku i Slovensko. Na nabídku nových notebooků se reselleři mohou podívat na webu www.atcomp.cz, kde je mohou objednávat pod kódy začínajícími 1891*. Notebooky jsou nabízeny ve třech modelových řadách: AORUS (prémiová značka pro náročné hráče); Gigabyte gaming (se zaměřením na poměr…

Společnost AT Computers do svého portfolia zařadila herní notebooky od Gigabyte. Nabídka platí pro Českou republiku i Slovensko.

Na nabídku nových notebooků se reselleři mohou podívat na webu www.atcomp.cz, kde je mohou objednávat pod kódy začínajícími 1891*.

Notebooky jsou nabízeny ve třech modelových řadách:

  • AORUS (prémiová značka pro náročné hráče);
  • Gigabyte gaming (se zaměřením na poměr výkon/cena;
  • AERO pro profesionály z oblasti grafiky, tvorby videa, atd.

Notebooky jsou již skladem, a tak je reselleři mohou mít dle zvyklostí AT Computers do druhého dne po celé České a Slovenské republice.

Současným bestsellerem je model AERO 15 OLED KC s výbavou čítající procesor Intel Core i7-10870H, 15,6“ UHD OLED displej Samsung s rozlišením 3 840 × 2 160 nebo 512GB M.2 SSD.

Značku Gigabyte má u ATC na starosti produktový manažer Tomáš Pauke (pauke@atcomp.cz), který k novým herním notebookům této značky dodal: „Jsme nadšeni, že jsme do našeho portfolia mohli přidat výkonné herní notebooky Gigabyte – špičkové komponenty zajistí uživatelům nejen vyladěnou herní jízdu, jsou to všestranné notebooky pro náročné uživatele i kreativní profesionály.“

Zdroj: AT Computers

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...