Asus: Notebook ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition

Asus: Notebook ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition

Výkonný 14″ notebook pro hráče a kreativce dostal nový facelift díky světoznámému producentovi a DJovi Alanovi Walkerovi.

Asus Republic of Gamers (ROG) představil novou speciální edici notebooku Zephyrus G14 Alan Walker, která vznikla ve spolupráci s tímto legendárním umělcem, DJem a hudebním producentem. Tento stroj s jedinečným stylem a vlastním samplerem ROG Remix je předurčen pro jakoukoli tvůrčí činnost.

Svět technologie se propojuje se světem hudby

Alan Walker se v mládí zajímal o počítače, programování a grafický design, což ho nakonec přivedlo k úspěšné kariéře v oblasti elektronické hudby. Walker začal jako producent samouk. Vydává skladby na YouTube a SoundCloudu, a proslavil se skladbou Faded z roku 2015. S miliardami přehrání svých skladeb na YouTube a Spotify je Walker uznávaným umělcem, který se angažuje v herním průmyslu a produkoval skladby např. pro hry PUBG Mobile a Death Stranding. A právě to, společně s jeho jedinečným smyslem pro styl, dokonale vystihuje hodnoty, které vyznává ROG.

Ultimátní notebook

Když společnost ROG poprvé navázala spolupráci s Alanem Walkerem, jeden notebook vynikal mezi ostatními jako dokonalý společník, který si poradí se vším, co potřebuje nezávislý tvůrce a hráč. Zephyrus G14 kombinuje nejlepší možnosti přenášení ve své třídě se silným výkonem 8jádrového 16vláknového procesoru AMD Ryzen 9 5900HS a grafického procesoru Nvidia GeForce RTX 3050 Ti. Notebook je určen pro hráče a tvůrce, kteří chtějí kdykoli a kdekoli zařadit vyšší rychlost.

Designové akcenty Alan Walker na míru

Notebook Zephyrus G14 AW SE zaujme ještě prémiovějšími povrchovými úpravami a většími možnostmi personalizace než původní verze. Tato speciální edice ROG G14, navržená ve spolupráci s Walkerem, obsahuje jedinečné barevné akcenty, jako je odstín Spectre Blue na LED displeji AniMe MatrixTM, který je charakteristický právě pro tento model. Walker přišel s nápadem umístit vedle loga ROG jeho vlastní podpis. Tento štítek je vyroben procesem fyzikálního napařování, takže je reflexní a jeho vzhled se mění při pohledu z různých úhlů. Dva látkové pásky na víku notebooku dodávají značce ROG charakteristický kyberpunkový nádech, přičemž jeden pás používá reflexní text, který plynule splývá s maticovými LED diodami.

Jsem velmi hrdý na to, že jsem dostal příležitost spolupracovat se společností ROG, a těším se, až světu ukážu, na čem jsme tak dlouho pracovali, “ řekl Walker.

Krabice na notebook – Walkerova oblíbená část projektu – je mnohem víc než pouhý kryt: je to kreativní doplněk sám o sobě. Když připojíte kryt k notebooku G14 pomocí USB-C kabelu, promění se v sampler ROG Remix s vodivými ploškami na povrchu, které uživatelům umožňí spouštět 18 Walkerových originálních zvukových efektů. Začněte s některou z Walkerových žánrových skladeb nebo importujte své vlastní melodie do speciáního softwaru, vyvinutého Walkerem a jeho týmem. ROG Remix také zobrazuje na hlavní obrazovce notebooku a panelu AniMe Matrix animace inspirované ROG a Alanem Walkerem na základě zvolených MIDI vstupů.

Notebook je dokonce vybaven i vlastní spouštěcí animací a tapetou Alana Walkera. Skleněný touchpad je vystínován vlastním vzorem inspirovaným hudebním ekvalizérem, spolu s klávesami v barvách, které odpovídají podpisu Alana Walkera, a klávesami A a W s vytištěným logem tohoto producenta. Aby toho nebylo málo, v balení je nejen speciální edice plátěného pouzdra ROG Sleeve, ale přibalena je i baseballová čepice a pár ponožek ve stylu Alana Walkera a ROG, takže můžete Republiku hráčů reprezentovat opravdu kdekoli.

Specifikace

Marketing Name ROG Zephyrus G14
Color Gray
Dimension (W x D x H) 32,4 x 22,2 x 1.99 ~ 1,99 cm
Weight 1,70 Kg
Processor AMD Ryzen 9 5900HS Processor 3,1 GHz (16M Cache, up to 4,5 GHz)
Chipset N/A
Discrete/Optimus Optimus
Graphic NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
Graphic Wattage With ROG Boost up to 1585MHz at 60W (75W with Dynamic Boost)
Graphic Memory 4GB GDDR6
IGPU AMD Radeon™ Graphics
Panel Size 14-inch
Resolution WQHD (2560 x 1440) 16:9
Refresh Rate 120Hz
Viewing Angle 170/170
Panel Tech IPS-level
Brightness 300
Contrast 1000:1
DCI-P3 % 100%
Anti glare anti-glare display
Adaptive-Sync technology Adaptive-Sync
Pantone Validated Yes
Total System Memory 8GB DDR4 on board + 8GB DDR4-3200 SO-DIMM
On board memory 8GB DDR4 on board

Dostupnost a cena

Notebook jde do prodeje od 18.8.2021 u vybraných partnerů v České Republice.

Zdroj: Asus

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...