AOC: Herní myš AGM600 s RGB osvětlením

AOC: Herní myš AGM600 s RGB osvětlením

Myš AGON AGM600 je určená zejména pro nadšence do esportů a hardcore hráče FPS a akčních titulů.

Díky pohodlnému ergonomickému designu s texturovanou opěrkou pro palec a přilnavým povrchem, deseti přizpůsobitelným tlačítkům a RGB osvětlení jde o atraktivní příslušenství pro náročné hráče. Výhodou je také certifikace NVIDIA Reflex.

Nová drátová herní myš AGON AGM600 je vybavena osvědčeným snímačem Pixart PMW3389 s rozlišením 16 000 bodů na palec, zrychlením 50 g a přesností sledování 400 palců za sekundu. Díky frekvenci dotazování 1 ms/1000 Hz je spojení mezi myší a hrou maximálně plynulé, čemuž napomáhá i přítomnost technologie NVIDIA Reflex, která podtrhuje nízkou latenci a odezvu. To zároveň znamená, že pokud je myš připojena k monitoru, jako jsou AGON PRO AG254FG nebo AGON PRO AG274QG, je možné pomocí nástroje NVIDIA Reflex Latency Analyzer přesně zobrazit celkovou latenci systému pro každou komponentu. Hráči tak mohou identifikovat úzká hrdla ve svých systémech a mohou se ujistit, že soutěží s nejnižší možnou latencí.

AGM600 je dále vybavena odolnými spínači Kailh, které vystačí na 80 milionů kliknutí, a kovovým rolovacím kolečkem.

Díky ergonomicky klenutému tvaru podporuje AGM600 typy úchopu „dlaň nebo „dráp“ pro použití pravou rukou. Matná UV povrchová úprava šetrná k pokožce zajišťuje pohodlný pocit na ruce uživatele, zatímco boční panely s dvojitým vstřikováním silikonu zajišťují bezpečné uchopení, aby se zabránilo vyklouznutí myši z ruky hráče. Teflonové podložky na spodní straně myši pak zajišťují, že je snadno ovladatelná na různých typech podložek nebo povrchů. Manipulaci usnadňuje také hmotnost 115 g (bez kabelu).

Bohaté možnosti přizpůsobení

Myš AGM600 je vybavena celkem deseti přizpůsobitelnými tlačítky. Kromě odolných levých/pravých tlačítek je vybavena kovovým rolovacím kolečkem/tlačítkem a třemi bočními tlačítky (vpřed/vzad a tlačítko odstřelovače), která jsou snadno dostupná palcem.

Kromě toho jsou pod rolovacím kolečkem umístěna dvě tlačítka pro snadné zvýšení/snížení DPI. Během hraní tak lze podržením vyhrazeného tlačítka změnit DPI „za běhu“. Další dvě menší tlačítka na boku levého tlačítka myši umožňují ve výchozím nastavení uživatelům upravovat hlasitost. Všechna tlačítka jsou však plně uživatelsky přizpůsobitelná.

Myš nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení pomocí softwaru G-Menu. Komplexní „hub“ od AOC pro ovládání monitorů, klávesnic, náhlavních souprav, myší a dalšího příslušenství poskytuje úplnou kontrolu nad zařízením. AGM600 je na předním povrchu vybavena LED diodami Light FX RGB (osvětlují logo AGON a obepínají jeho spodní stranu), které lze synchronizovat s vybranými produkty AGON by AOC nebo AOC Gaming. Kontrolky RGB mohou také indikovat zvolené nastavení DPI.

AGM600 umožňuje uložit do paměti dva profily, což zajišťuje, že esportovci mohou používat svá individuální nastavení na turnajích nebo esportových událostech, i když jim není povoleno instalovat nebo používat software třetích stran, jako je G-Menu.

Cena a dostupnost

Herní myš AGON AGM600 bude dostupná od října 2022 za doporučenou koncovou cenu 1 339 Kč (54,90 eur).

Zdroj: AOC
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...