AGON PRO AG456UCZD: 44,5” OLED monitor

AGON PRO AG456UCZD: 44,5” OLED monitor

AGON by AOC  přidává do své oblíbené řady AGON PRO další špičkový OLED model.

Herní monitor AGON PRO AG456UCZDs úhlopříčkou 44,5″ (113 cm) poskytuje pohlcující a plynulý herní zážitek. Může se pochlubit zakřivením 800R, které přináší obklopující vizuální zážitek, díky němuž se hráči ocitnou v centru dění svých her. Díky ultraširokoúhlému (21:9) rozlišení WQHD nabízí tento monitor křišťálově čistý, panoramatický obraz, který je podpořen pozoruhodnou obnovovací frekvencí 240 Hz a bleskovou dobou odezvy až 0,03 ms GtG, jež splňuje nároky soutěžního hraní.

Křišťálově čisté pohlcení díky rozlišení WQHD 21:9
Ultraširokoúhlý monitor AGON PRO AG456UCZD je navržen pro dokonalé hraní her. Díky čtyřstrannému designu bez okrajů se uživatelé mohou plně soustředit na celé dobrodružství. Poměr stran 21:9 a rozlišení WQHD 3440×1440 poskytují rozsáhlé a pohlcující herní plátno, které nabízí značnou výhodu při bojovém zápalu. Tento formát poskytuje hráčům panoramatický pohled, díky němuž mohou ve hrách vidět všechny akce – a díky výraznému zakřivení 800R monitor vyplňuje i periferní vidění uživatelů.

Oceňováno profesionálními hráči simulátorů
Ostrý obraz je ideální pro intenzivní herní seance a poskytuje uživatelům konkurenční výhodu tím, že jim neunikne žádný důležitý detail na bojišti nebo závodní dráze. Díky vysokému faktoru pohlcení s hlubokým zakřivením 800R a velikosti 44,5″ se monitor dokonale hodí pro simulační nebo závodní platformy a díky výjimečně citlivému a rychlému panelu OLED je stejně zdatný pro rychlé FPS nebo akční tituly.

Jeden z předních týmů v oblasti simulačních závodů, G2 Esports, který společnost AGON by AOC sponzoruje, je již z monitoru AG456UCZD nadšený. „Monitor AGON PRO AG456UCZD je tak pohlcující, že už nemohu odejít od hry,“ říká profesionální sim-racer Isaac Price z G2 Esports.

Díky podsvícení per pixel panelu OLED zajišťuje monitor ohromující obraz s živými barvami a vynikajícím kontrastem. Široký barevný gamut monitoru, který pokrývá 100 % sRGB a 98,5 % DCI-P3 (CIE 1976), je ideální nejen pro hraní her, ale také pro tvorbu obsahu a streamování. Jakub Brzezinski z týmu sim-závodů G2 Esports souhlasí: „Přestože je monitor AGON PRO AG456UCZD ultraširoký, poskytuje velmi čistý obraz a úžasné barvy. Věrné a živé barvy jsou pro dlouhodobý herní zážitek, který není náročný pro oči, zásadní.“

Jeho špičkový jas dosahuje na malých plochách až 1000 nitů a zvýrazňuje detaily i v těch nejtmavších scénách. Úprava proti odleskům zajišťuje, že monitor OLED poskytuje vynikající obraz i v jasném prostředí a na přímém slunečním světle. Díky 1,07 miliardy dostupných barev a 10bitové nativní barevné hloubce nabízí monitor AGON PRO AG456UCZD bohaté a přesné barvy, které oživí hry. Kromě hraní her je toto pozoruhodné ultraširoké rozlišení určeno také pro uživatele, kteří pracují s více úlohami najednou, protože poskytuje dostatek prostoru pro otevření více oken současně při každodenních úkolech a ponechává dostatek místa pro lišty úloh programů pro střih videa nebo hudby.

Bleskurychlá obnovovací frekvence 240 Hz a doba odezvy 0,03 ms GtG
Díky dechberoucí obnovovací frekvenci 240 Hz a úžasně rychlé době odezvy 0,03 ms GtG slibuje monitor AGON PRO AG456UCZD vynikající herní zážitky. „Obnovovací frekvence monitoru AGON PRO AG456UCZD je překvapivě rychlá, což je zásadní změna ve hře, kdy se nejlepší výkony pohybují v řádu milisekund,“ komentuje člen skupiny G2 Nikodem Wisniewski.

Každý snímek se zobrazuje plynule, což eliminuje rozmazání pohybu a přináší výhody hráčům v soutěžích. Nízké vstupní zpoždění zajišťuje, že uživatelé jsou vždy na vrcholu své hry, takže v soutěžních herních scénářích záleží na každém pohybu. Monitor je kompatibilní se systémem NVIDIA G-SYNC a podporuje funkci Adaptive-Sync, která zajišťuje plynulé hraní bez trhání obrazu. Uživatelský zážitek doplňuje integrace AOC G-Menu a funkce jako Flicker-Free a Low Blue Mode. Vestavěné funkce OLED Care navíc umožňují uživatelům udržovat panel stále ve špičkové kondici.

Připojení pro všestrannost
Monitor AGON PRO AG456UCZD přesahuje své herní schopnosti tím, že nabízí bezkonkurenční všestrannost pro nespočet každodenních aplikací. Díky robustní sadě připojení, která zahrnuje dva porty DisplayPort 1.4, čtyřportový rozbočovač USB 3.2, port USB-C s 90W Power Delivery a přepínač KVM pro bezproblémové ovládání více zařízení, poskytuje tento monitor uživatelům svobodu bezproblémového připojení k různorodým zařízením. To z něj dělá dokonalou volbu nejen pro náruživé hráče, ale také pro ty, kteří hledají monitor, který plynule přechází mezi prací, konzumací multimédií a tvorbou obsahu. Tyto konektory zajišťují bezproblémové přepínání mezi herními konzolemi, počítači a dalšími zařízeními, což uživatelům umožňuje využívat plný potenciál jejich sestavy.

Závodní tým G2 Esports používá zařízení AGON PRO AG456UCZD

Nathan Tague, vedoucí simulačních závodů ve společnosti G2, shrnuje své zkušenosti s modelem AG456UCZD: „Jako simulační závodníci se v honbě za dokonalostí vždy snažíme získat poslední tisícinu sekundy. Mít monitor, který zvládne tlak jednoho kvalifikačního kola nebo udrží vaše oči svěží během 24hodinového vytrvalostního závodu, je pro každý tým, který chce vyhrát, zásadní. Pro nás je takovým monitorem nový AGON PRO. Opravdu nově definuje způsob, jakým soutěžíme, a zvyšuje laťku toho, co se od ultraširokého monitoru očekává. Díky šílené obnovovací frekvenci 240 Hz nedochází k žádnému zpoždění, díky nádhernému panelu OLED nejsou při výběru dokonalých brzdných bodů pixelů žádné vymyté barvy. A filtry modrého světla chrání vaše oči i při těch nejdelších závodech. Je to ohromující kus technologie, který by měl mít ve svém arzenálu každý závodní simulátor, který to myslí se získáním všech možných výhod vážně. Nemyslím si, že bychom se já nebo náš tým kdy mohli spokojit s něčím menším, když jsme teď viděli, co je s AG456UCZD skutečně možné.“

Cena a dostupnost
Monitor AGON PRO AG456UCZD se svými působivými specifikacemi nově definuje herní zážitek na OLED. Dodává se s tříletou zárukou, která se vztahuje na vypálení OLED, a bude k dispozici od poloviny března 2024 za doporučenou maloobchodní cenu 32 878 Kč (1299 Eur).

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...