Lenovo uvedlo nejlehčí herní speciál Lenovo Legion Slim 7i

Lenovo uvedlo nejlehčí herní speciál Lenovo Legion Slim 7i

Společnost Lenovo představila vylepšenou sérii stylových notebooků Yoga, v jejichž názvu se nově objevilo označení Slim. Stroje ukrývají nejnovější Intel Core procesor, optimalizovanou výdrž baterie, rychlé nabíjení, možnost připojení Wi-Fi 6 i volitelný procesor AMD Ryzen 4000. Se sérií zároveň přichází tenký herní kousek Lenovo Legion Slim 7i. 

Jednou z nových funkcí série Yoga Slim je inteligentní chladící systém, který díky využití umělé inteligence prodlužuje životnost baterie a poskytuje vyšší výkon. Uživatel se ale nemusí vázat na rozhodnutí notebooku. Díky funkci Lenovo Q-Control může ovládat výkon stisknutím klávesy Fn-Q, kdy zařízení přejde do výkonného módu pro náročné úkoly, nebo naopak do úsporného módu, který sníží například hluk ventilátoru během sledování filmů.

Lenovo Yoga nově disponují i diagnostickou službou Lenovo Vantage Smart Performance Services. Jedná se o službu, která automaticky udržuje počítač ve formě a vyhledává možná nebezpečí ještě dřív, než se opravdu objeví. Služba má za cíl skenovat, detekovat a odstranit spyware, malware, adware a opravit problémy se sítí a přístupem.

Notebooky nabízejí další chytré funkce jako bezpečnostní upozornění v případě, že někdo kouká přes rameno nebo automatické rozmazání obrazovky, pokud se uživatel na chvilku otočí.

Nejlehčí herní notebook na světě: Lenovo Legion 7i

Stvořen pro ty, kteří chtějí hrát na cestách. To je Lenovo Legion 7i, nejlehčí herní notebook s GeForce RTX na světě, který je dostupný v kompaktní 15palcové verzi s mobilním procesorem až Intel Core i9 HK-series 10. generace. Disponuje stejně jako jeho letošní sourozenci ze série Legion technologií Advanced Optimus, která umožňuje spravovat systémovou grafiku podle typu zátěže a prodlužuje tak výdrž baterie na maximum.

Hráči rozhodně ocení vestavěnou technologii Max-Q Dynamic Boost, se kterou se automaticky aktivuje vyrovnání GPU a CPU v reálném čase, což dovoluje systému dynamicky přesouvat výkon z CPU do GPU během náročných aktivit jako hraní her. Automatický přesun se děje pouze tehdy, když je potřebný. Výsledkem je vyšší zobrazovací frekvence a hladší průběh hry. Vylepšením prošlo i inteligentní chlazení Lenovo Legion Coldfront 2.0.

S novými otvory nad klávesnicí je systém přívodu vzduchu o 31 procent vyšší, přičemž do CPU a GPU proudí o 115 procent více vzduchu než v předchozích generacích. Lenovo Legion Slim 7i nabízí úložiště až 2TB M.2 NVMe PCle SSD (RAID 0) a paměť až 32 GB 3200 MHz DDR4. Při tloušťce 17,9 mm váží pouhých 1,86 kg s výdrží na baterii až 7,75 hodin.

15palcový Lenovo Legion Slim 7i začíná na ceně 35 080 Kč s DPH s dostupností od listopadu 2020.

Zdroj: Lenovo

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...