LEAK: U kanadského prodejce se objevila překvapivě nízká cena PlayStationu 5

  • Gaming Ready
  • Novinky
  • LEAK: U kanadského prodejce se objevila překvapivě nízká cena PlayStationu 5

LEAK: U kanadského prodejce se objevila překvapivě nízká cena PlayStationu 5

Pokud se potvrdí nízká cena PS5, bude Sony ve výhodě a nechá Microsoft opět daleko za sebou.

Od next-gen konzolí se hodně očekává. PlayStation 5 a Xbox Series X mají redefinovat konzolové hraní. Už se pochlubily svými parametry, slibují konec zdlouhavých lodingů, křižují se zpětnou kompatibilitou, nabídnou prostorový 3D zvuk a tak dále.

Jenže to nejdůležitější, což je cena, zatím oba výrobci úzkostlivě tají. Podle parametrů má navrch nový Xbox, ale PlayStation je však ve výhodě díky masivnější fanouškovské základně a podle posledního leaku se zdá, že přijde na trh také za překvapivě nízkou cenu.

Kanadský obchod Play N Trade Vancouver Island totiž spustil předobjednávky PS5. Nový PlayStation nacenil na 559,99 kanadských dolarů. To je v přepočtu zhruba 395 amerických dolarů, což je při aktuálním kurzu méně než 10 000 korun. Tato cena by tak byla pod očekávanou sumou, která se pohybovala okolo 450-500 dolarů. Nejde však o oficiální cenu, kterou by oznámilo Sony. Na druhé straně se totiž objevil i druhý extrém – dánský prodejce føtex zalistoval PS5 s cenou 6 989 dánských korun, což je přes 1 000 dolarů, tedy dvojnásobná cena proti kanadskému prodejci.

Na oficiální cenu si tedy budeme muset počkat, je otázka, který z výrobců se vytasí s oficiální cenou jako první.

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...