Stůl pro hráče: Genesis Holm 300

Stůl pro hráče: Genesis Holm 300

Genesis Holm 300 je stůl s RGB podsvícením, který zaujme nejen hráče počítačových her.

Genesis Holm 300 RGB je originálně řešený stůl určený nejen pro hráče počítačových her. Stůl je vybaven mnoha funkcemi a praktickými držáky, díky kterým budou mít hráči herní výzbroj vždy po ruce. Stůl má efektní RGB podsvícení, ale i odolnou konstrukci.

Odolná a stabilní konstrukce
Stabilní konstrukce, odolné nohy a velká deska s promyšleným rozmístěním dodatečných držáků vytvářejí komfortní podmínky i pro několikahodinové hraní. Deska stolu je vyrobena z vysoce kvalitního odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchem s karbonovým designem, který odlišuje Genesis Holm 300 RGB od běžných stolů dostupných na trhu.

Polička na monitor
Stůl má také menší poličku pro monitor, která umožňuje umístit monitor výše a zajistit správné držení hlavy, což snižuje únavu očí a krku při častém používání. Pod poličkou tím vznikne dodatečné úložiště pro příslušenství a drobnosti. Poličku lze jednoduše odšroubovat a v případě potřeby znovu připevnit.

Vestavěný USB rozbočovač a bezdrátová nabíječka
Stůl Holm 300 RGB má hned několik praktických řešení, která jsou promyšleně zakomponovaná do desky stolu. Jedním z nich je integrovaný rozbočovač se třemi porty USB 3.0 nebo integrovaná bezdrátová nabíječka pro indukční nabíjení mobilních zařízení.

Cable management
Genesis Holm 300 RGB se pyšní podařeným cable managementem, který umožňuje převzít plnou kontrolu nad všemi kabely a udržet na stole pořádek. Vyhloubení v zadní části desky umožňuje udržení kabelů klávesnice, myši a jiného příslušenství na svém místě. O pořádek ve spodní části stolu se stará kovový držák, který pojme přepěťovou ochranu se všemi kabely.

Genesis_Holm_populated_GR

Praktické držáky na příslušenství
Genesis Holm 300 RGB má mnoho praktických funkcí a držáků, které zpříjemňují používání a umožňují mít potřebné herní vybavení na dosah ruky. Na stole je držák na sluchátka a gamepady, ale také speciální držák na hrnek nebo plechovku, který brání nechtěnému vylití a poškození stolu nebo herních periferií nápojem. Montáž držáků je univerzální, takže si je můžeš nainstalovat na libovolné straně.

RGB podsvícení
To, co nejvíce odlišuje herní stůl Genesis Holm 300 RGB od běžných stolů, je plně ovladatelné LED podsvícení s možností nastavení několika režimů a efektů. Pomocí přibaleného dálkového ovladače lze měnit barvy, režimy, rychlost efektů a jas podsvícení. Podsvícení je umístěno ve spodní části desky, proto neoslepuje uživatele, ale vkusně osvětluje prostor kolem stolu.

Cena a dostupnost:

Genesis Holm 300 RGB je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 4 890 Kč.

Vlastnosti:
– deska stolu vyrobena z odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchem s karbonovým designem
– stabilní konstrukce, odolné nohy a velká deska s promyšleným rozmístěním dodatečných držáků
– menší polička pro monitor
– vedení kabeláže a držák na přepěťovou ochranu
– integrovaný rozbočovač se 3 porty USB 3.0
– integrovaná bezdrátová nabíječka pro mobilní zařízení
– RGB podsvícení s dálkovým ovládáním režimů a barev
– praktické držáky pro sluchátka, gamepady, hrnek nebo plechovku

Specifikace:
– materiál (deska): MDF
– materiál (konstrukce): kov
– rozměry Š×H×V: 120 × 60 × 75 cm
– barva: černá
– rozbočovač USB: 3 × USB 3.0
-maximální přenos dat: 5 Gbps
– vstupní napětí bezdrátové nabíječky: 5 V 2 A
– výkon bezdrátové nabíječky: 10 W

Zdroj: Genesis

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...