AT Computers rozšiřuje herní příslušenství X-Gamer

AT Computers rozšiřuje herní příslušenství X-Gamer

Společnost AT Computers rozšířila herní příslušenství své vlastní značky X-Gamer o dvě nové herní myši. Myši už jsou skladem a připraveny k distribuci resellerům ATC.

ATC chce uspokojit potřeby jak začínajících hráčů, tak i profesionálů. Proto značku X-Gamer rozšiřuje o herní myš ML1000 se skvělou pořizovací cenou a o herní myš ML8000, kterou označuje jako špičku bez kompromisů. Tyto dvě nové myši tak doplňují stávající nabídku, tj. herní myš ML7000, která parametry i cenou stojí mezi těmito dvěma novinkami, dále herní headset SD20 a klávesnici KM10.

ML1000 je výkonná herní myš osazená kvalitním optickým snímačem 180A s rozlišením až 3 200 dpi a s garancí 3 mil. kliknutí pro maximální přesnost a výdrž. Svými vlastnostmi a bezkonkurenční cenou je vhodná zejména pro začínající hráče. Doporučená cena je 349 Kč vč. DPH.

ML8000 je profesionální herní myš s RGB podsvícením osazená výkonným optickým senzorem Sunplus 6698A s rozlišením až 6 400 dpi pro maximální přesnost a flexibilitu. U této myši je garance až 20 mil. kliknutí. Systém závaží společně s kovovými pojezdy umožňuje precizní vyladění myši pro každou ruku a každou herní situaci. Doporučená cena je 799 Kč vč. DPH.

Značku X-Gamer má u ATC na starosti nový produktový manažer Jan Kutěj (kutej@atcomp.cz).

Více informací a podrobnosti o produktech najdete na http://www.x-gamer.cz/, příp. na Facebooku značky https://www.facebook.com/atcxgamer/.

Zdroj: ATC

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...