Inside Xbox: Novinky pro Xbox oznámeny

Inside Xbox: Novinky pro Xbox oznámeny

Po State of Play, kde předvedlo Sony plánované tituly na PS4, se vytasil s prezentací novinek také Microsoft.

Začneme tím, že na Xbox Game Pass přibydou hry – na Xbox One půjde o Jump Force, Bloostained: Ritual of the NightLego World. Počítačoví hráči se dočkají Cities: Skylines, Saints Row 4, Bad NorthDirt Rally 2.0.

Samotná aplikace Xbox Game Pass se dočká výraznějšího updatu – přibydou nejen nové funkce, ale změn dozná i uživatelské rozhraní. Na Game Passu přibydou také indie tituly, včetně Genesis Noir, Lonely Mountains Downhill nebo Demon’s Tilt.

Project xCloud

Došlo také na Project xCloud, tedy připravovanou službu, která umožní hraní her určených pro Xbox na jiných platformách, jako jsou telefony, tablety atp. Veřejné preview začne příští měsíc – uživatelé z USA a Koreje se už mohli přihlásit jakožto zájemci o testování. V preview budou k dispozici hry Halo 5, Guardians, Gears 5, Sea of ThievesKiller Instinct. K testování bude zapotřebí bezdrátový ovladač pro Xbox One a telefon s Androidem. Project xCloud není konzolovým streamováním, tedy streamováním obsahu z vlastní konzole na jiná zařízení – to Microsoft hodlá podle vlastního vyjádření zpřístupnit později.

Hry a bundly

Na Xbox se chystá MMO Atlas, které v early access vyšlo vloni na Steamu. Hra pro Xbox vyjde 8. října a obsah bude pro PC verzi i pro konzolovou shodný.

Co se týče hardwaru, tak půdjou do prodeje nové bundly Xboxu One X a Xboxu One S – ty budou obsahovat hry Forza Horizon 4 s rozšířením Lego Speed Champions.

Z dalších očekávaných her byly předvedeny například Children of Morta, Code Vein, The Outer Worlds, Afterparty, Tropico 6, Ghost Recon: Breakpoint nebo nová mapa pro DayZ s názvem Livonia.

Zdroj: Microsoft

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...